„Omiń czas” EP (2017)

OMIŃ CZAS – VIDEO

Muzyka rozrywkowa to coś, co przybliża do siebie ludzi. Niekiedy traktowana jest marginalnie lecąc w tle zawsze i wszędzie, niekiedy jednak jest tematem rozmów, pretekstem do spotkań, podróży, dla niektórych jest ich całym światem. Bo muzyka to właśnie cały świat! 
Możliwość wystąpienia przed słuchaczem jest dla mnie czymś najpiękniejszym, czymś co zmienia szarość dnia codziennego. Wtedy liczy się bezpośrednia interakcja i zainteresowanie, a świadomość że ktoś właśnie w tym momencie słucha moich utworów napędza mnie do działania i dalszego tworzenia. Staram się nie wpadać w sidła wulgarnej komercji, która dociera do mnie zewsząd. Muzykę popularną można ubrać w zupełnie inne barwy i struktury, dodać od siebie parametr nietypowy, wzmocnić treść przekazu.

Choć na codzień piszę, produkuję i nagrywam muzykę dla innych (szewc bez butów chodzi) to udało mi się sfinalizować mój autorski projekt: album Omiń Czas, dostępny  na Spotify, iTunes i w Empiku. Jest to płyta z 14 utworami w stylu pop/funky/jazz. Płyta ukaże się w styczniu 2018 roku, a już teraz zapraszam na koncerty. Będzie mi niezmierni miło śpiewać i grać dla Was.

MÓJ FACEBOOK

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.